Módní přehlídka Beaty Rajské
Květen 13, 2018
Zobrazit vše

Den snoubenců na Krasse

Harmonogram pro konzultaci s naší paní koordinátorkou Ing. Aneta Bílkovou.

Hartigův sál

14:00 Musílek

14:30 Bendlová/Charvát

15:00 Dostálová

15:30 Rada

16:00 Mullerová

16:30 Zigová – náhrada

17:30 Lehmannová

18:00 Tulachová

18:30 Kopecká

Společně s paní koordinátorkou projdeme a upravíme Vaši svatební nabídku (pokud bude třeba), vybereme a prokonzultujeme výzdobu. Následně s paní koordinátorkou sestavíte harmonogram pro Váš svatební den a domluvíte koordinaci. 

Kontakt: Bilkova.aneta@email.cz

Pokud někdo další z Vás má zájem o služby naší paní koordinátorky, kontaktujte nás prosím co nejdříve. 

 

Areál bude otevřen už od 14:00. Pro veškeré dotazy a ujasnění bude  v tento den pan kuchař, svatební koordinátorka, fotografka, DJ, sommeliér, jednatel a pan farář.

Od 15:00 proběhne ochutnávka vín v Africkém salónku a restauraci. Ochutnávku vín do nápojových balíčků budou provádět dodavatelé: Decanté a Víno domu s.r.o..

Od 16:00 bude k dispozici naše paní fotografka Fotofialovi s ukázkou fotek a prezentací v sále Hartig. www.fotofialovi.cz

Od 16:00 bude k dispozici také DJ Repro. S DJ-em můžete domluvit jak hudební doprovod pro Váš den D, tak celodenní program, moderování a zábavu. Najdete jej v proskleném sále za restaurací (Blektův sál). www.djrepro.cz

Od 17:00 budou v restauraci připraveny pokrmy na ochutnávku. Pan kuchař bude k dispozici v restauraci po 18. hodině. Společně s ním můžete sestavit slavnostní 3-chodové menu a večerní raut na míru.

Předpokládaný konec bude okolo 20.hodiny.

Moc se na Vás těšíme.

————————-

Pro naše hosty, kteří se rozhodli uspořádat svůj svatební den právě na Tvrzi Krassa jsme připravili příjemný den, který nese název „Den snoubenců“.  

 

Srdečně Vás zveme na „DEN SNOUBENCŮ“, který se bude konat na Krasse v sobotu 20.1.2018 od 15:00. Tento den budete mít možnost ochutnávky svatebního menu, rautových pokrmů a vína. Ukážeme Vám také výzdobu, kterou budeme schopni zajistit my a můžeme se domluvit na dalších detailech. Přítomni budou také zástupci doplňkových služeb, které nabízíme.

 

Domluvit si zde budete moci: 

–         Svatební menu a raut včetně nápojového balíčku 

–         Harmonogram Vašeho dne

–         Fotografa

–         DJ

–         Koordinátorku

–         Květinovou výzdobu na míru

–         Zábavu pro děti 

–         A mnoho dalšího….

 

Snoubenci musí vždy společně a osobně sepsat „Dotazník k uzavření manželství“ na úřadu v Osečné. Co se týče uzavření manželství snoubenců, z nichž je jeden cizinec, je nutné předložit konkrétní doklady úředně přeložené a opatřené různými druhy ověření (je to dáno vždy konkrétní zemí).Proto doporučuji kontaktovat paní Evu Bártovou (matrikářku), abyste se domluvili, jaké doklady potřebujete. Kontakt zde: 

 

Městský úřad Osečná 
Svatovítské náměstí 105 * 463 52 Osečná
tel.: +420 485 164 811 * fax: +420 485 179 208 
e-mail:matrika@osecna.cz * web: www.osecna.cz

 

Snoubenci, kteří nezaslali zpět podepsanou předběžnou cenovou kalkulaci, prosím, učiňte tak co nejdříve. Zálohu 20.000 Kč vybíráme do konce prosince 2017. Je nám ctí, že jste si vybrali právě Tvrz Krassa pro Váš velký den a proto Vám chceme přípravy pro tento den co nevíce zpříjemnit a ulehčit. Věříme, že na „DEN SNOUBENCŮ“ dorazíte všichni.