Rozšiřujeme tým o hlavního kuchaře!

Najít šikovného kuchaře je kumšt! Chceme i nadále držet vysoký standard našich služeb a servírovat výborná jídla v naší zrekonstruované tvrzi. Kromě zkušeností v praxi a komunikace na úrovni ještě potřebujeme, abyste měli chuť k poctivé práci, to je pro nás klíčové. Tvrz je naše srdcová záležitost, a proto chceme do týmu někoho, kdo souzní s naší filosofií. Naše služby stavíme na úctě, respektu a individuálnímu přístupu k zákazníkům. A na stejných principech fungují i vztahy v našem týmu.

Práce je sezónní a velmi různorodá, pořádáme nové a nové atraktivní eventy, a to ve většině případů o víkendech, během roku spíš nepravidelně. Vždy se domluvíme předem podle naplánovaných akcí. Ovšem hlavní pracovní sezóna je u nás v létě, to vás budeme potřebovat o víkendech víc.

Rádi vás všechno naučíme, ale kdybyste už měli alespoň pár vlastních zkušeností a řidičský průkaz, bude to pro nás jednodušší. K práci budete mít služební auto, dobře se u nás najíte a k výplatě rádi přidáme i stravenky.

Jdete do toho s námi? Potřebujeme vás ideálně hned :-).

Napište nám na andrea.lenner@krassa.cz, jakou filosofii sdílíte vy, a připojte všechny informace, které si myslíte, že by nás měly zajímat. Nemusí to být nutně životopis, zaujměte nás klidně jinak :-).

Těšíme se moc, všem odpovíme a s vybranými se uvidíme!